KREM ALOESOWO – PROPOLISOWY

KREM ALOESOWO – PROPOLISOWY to kosmetyk o specjalnych właściwościach nawilżająco – zmiękczających, odżywczych, bakteriobójczych i przynoszących, jakie zostały osiągnięte poprzez połączenie naturalnie stabilizowanego miąższu Aloe Vera z propolisem pszczelim, alantoiną, ekstraktem z rumianku, żywokostem oraz witaminami I dodatkowo E.
Odpowiednie części tych elementów powodują, że KREM ALOESOWO – PROPOLISOWY głęboko nawilża i odżywia skórę powodując jednocześnie złagodzenie wszelkich stanów zapalnych i podrażnień. Przyspiesza gojenie oparzeń, drobnych skaleczeń i uszkodzeń skóry i każdego typu stanów zapalnych umiejscowionych pod postacią.
Zawiera niemal wyłącznie składniki zdrowe i potrafi być dawany przez dłuższy okres wolny obawy o gromadzenie się w skórze produktów syntezy chemicznej.
W przypadku cery tłustej, łatwej do wyprysków
( trądzik młodzieńczy!), dobrze jest poprzedzić każdorazowe nałożenie kremu przemyciem twarzy preparatem Aktywator Aloesowy lub Tonikiem Aloesowym.
aloevera.net.pl - aloe propolis creme
W przypadku cer bardziej suchych prawdopodobnie istnieć szybko odczuwane
” ściągające „ działanie kremu.Dobrze w takich przypadkach nanieść na skórę jeszcze odrobinę kremu półtłustego.
Stymulujące, odmładzające działanie Aloe Vera jest w KREMIE ALOESOWO – PROPOLISOWYM zwielokrotnione przez dodatek propolisu, który odbywa tu jak katalizator.
Przy regularnym stosowaniu tego kosmetyku można osiągnąć więc wyrażny efekt ” pojędrnienia ” tkanki mięśniowej twarzy i rozjaśnienia przebarwień skórnych często tych, które występują wraz z wiekiem w zysku nieprawidłowych procesów rogowacenia naskórka.
Dziękibakteriobójczym i przynoszącym własnościom miąższu aloesowego, KREM ALOESOWO – PROPOLISOWY stanowi niezmiernie chętnie stosowany zamiast wody po goleniu przez pracodawców o wrażliwej skórze.
Miąższ Aloe Vera, jaki stanowi istotnym składnikiem Kremu ALOESOWO – PROPOLISOWEGO ( 72 % ), ma niesamowite właściwości przechodzenia w głąb tkanki skórnej.