Aloes? Roślina dość niesamowita

Kiedy byłem dzieckiem, mam podpięty na fajne fakty. Wiesz, "300 Oszałamiająca tajemnice ludzkiego ciała" wpisz fakty. "100 faktów na temat wszechświata." Tego rodzaju rzeczy. Byłem maniakiem całkowitej.
Więc ten artykuł jest o fakty.
Aloes? Roślina dość niesamowite. Oto niektóre zaskakujące fakty na temat to:
Aloes został nazwany "cud roślin," "różdżki nieba" i "roślina życia"-whoa!
To faktycznie nie kaktus (ale to jest soczyste).
Aloes wykorzystuje się w medycynie od ponad 2000 lat.[1]
W Egipcie są kamienne rzeźby 6000 rok stary roślin aloe!

Te samego Egipcjan zwane aloe "zakład nieśmiertelności" i pochowano go obok martwych faraonów (najwyraźniej aloe nie faktycznie uniemożliwiają im umierający!)[2]
400 + gatunków aloesu, i wspólne "Aloe vera" jest tylko jeden!
Aloe vera ma 75 związków biologicznie aktywnych, w tym glucomannan, polisacharyd (cukier) z niektóre całkiem fajne właściwości lecznicze.
Co jest takiego specjalnego w aloe?
Więc podczas gdy wydaje się, jak aloes udziela nieśmiertelności, mają jakieś silne właściwości lecznicze skóry. Ale to chyba nie tylko glucomannan, który jest odpowiedzialny. Naukowcy Myślę, że to synergii między aloesu 75 związków, które daje mu jego silne zdolności uzdrawiania.
Aloes zawiera saponiny, związek z właściwości przeciwzapalne, anty-bakteryjne i anty-grzybicze.[3] to może być dobry na trądzik!
Zobaczmy, co nauka mówi o tym, choć...
Czy aloes faktycznie pomaga w trądziku?
W 2014 r. jednego badania, naukowcy chwycił 60 osób z łagodnym do umiarkowanego trądziku i podzielić je na dwie grupy:
* Grupa otrzymał miejscowo retinoidami krem (jak Retin-A)
* Grupa B otrzymał miejscowo retinoidami krem (jak Retin-A), oraz miejscowe aloe vera
Zgadnij co grupa trądzik wyleczyć szybciej?
Grupa B, oczywiście! Okazuje się, że "znacznie bardziej skuteczne" aloe vera w połączeniu z retinoidami krem zmniejszenie zmian trądzikowych niż sam krem retinoidami.[4] +1 dla aloe!
Trzymać na sekundę, choć... to nie znaczy, należy uruchomić i A) kupić Retin-A (zdecydowanie nie zaleca się że), lub B) kupić aloes i slap to all over your face. Dlaczego? Chodzi o to, jeśli możesz robić te rzeczy, ty jesteś jeszcze leczenie objawów powierzchni, nie przyczyną.
I jeśli przeglądania okolice na blogu trochę więcej, szybko dowiesz się, że wszyscy jesteśmy o leczeniu przyczyn trądziku. Za pomocą miejscowo kremy nie robi, więc nie zaleca się go.
W skrócie aloes może pomóc leczyć trądzik istniejących, ale nie będzie sprzeciwiać się nowych wyprysków.[5]
Więc co polecacie za pomocą aloe dla?
Krótka odpowiedź – uzdrowienie starych blizn!
Sprawdź to:
Badania wykazały, że aloes pomógł wyleczyć absencji szybciej.[6]
W innym badaniu wykazano, że Aloes poprawia kolagenu podczas gojenia się ran, (co jest dobre dla pomaga istniejących ostatnich trądzik leczyć bez pozostawienia jako złe znaki).[7]
Jak należy je stosować?
W rzeczywistości w 2011 roku odwiedził jeziora Atitlan Gwatemali i rozpoczął rozmowy z Majów uzdrowiciela o jasne skóry na zawsze. Powiedziałem, "Dobra, już w zasadzie zorientowali się przyczyn trądziku, ale co można powiedzieć
ludziom o tym, jak pozbyć się istniejących blizny po trądziku?"
W zasadzie to powiedział: dotyczą 100% aloe blizny po trądziku, dwa razy dziennie, tak długo, jak to trzeba leczyć. Powiedział mi, że widział, całkowite uzdrowienie starych, stare blizny po dwóch latach stosowania aloe codziennie.
To nie znaczy, że potrwa dwa lata dla Ciebie! Tutaj jest czytnik CSF doświadczenia z aloesu:
"Używam go w ciągu ostatnich tygodni 2,5. Używam go 2 - 3 razy dziennie. Blizny, które są od razu gaśnie są nowsze blizny. Starsze blizny są zanika, ale trwa dłużej całkowicie zanikać. Istnieje jeden pod moje prawe oko, który jest bardzo zbliżony do dopasowywania mój oryginalny odcień skóry. Ale przy użyciu tego produktu jest znacznie lepsze niż kurs, w którym znikła bez użycia czegokolwiek. Czuje się jak to jest zaostrzenie się mojej skóry w dobrym sposobem kilka minut po zastosowaniu go. Ma on moją skórę czuć mocniej i bardziej miękkie."
-Mike
Osobiście używałem aloes z dobrymi wynikami. Wydaje się, że blizny po trądziku i znaki goją się szybciej niż zwykle. Chociaż nie jest to kompletne rozwiązanie, aby pozbyć się trądziku, to niesamowite leczenia, aby pomóc leczyć blizny po trądziku.
Uwaga: korzystanie z aloe na skórę jest bezpieczny, [7] ale czy nie wziąć ALOESU WEWNĘTRZNIE. Oprócz absolutnej najbardziej obrzydliwe rzeczy, jakie kiedykolwiek skosztował, to powoduje problemy paskudny GI u szczurów, a także daje im raka. Wpływ na ludzkie zdrowie mogą obejmować, biegunka, zaburzenia równowagi elektrolitowej, zaburzenia czynności nerek i konwencjonalnych leków konfliktów.[7] best unikać! Właśnie je stosować miejscowo i powinno być w porządku.